Katalog Wiking 2014
Pobierz KatalogSzanowni Państwo

Firma "Wiking" powstała w Krakowie w 1997 roku. Swą działalność prowadzimy dynamicznie, odważnie oraz w myśl oczekiwań potencjalnych nabywców.

Na naszych oczach wzrasta liczba przedsiębiorstw oferujących produkty o podobnych cechach użytkowych. Dlatego staramy się wyprzedzać oczekiwania naszych klientów, aby zdobywać ich od nowa każdego dnia. Postępując zgodnie z tą zasadą rozszerzyliśmy wachlarz oferowanych produktów o pełen asortyment elementów złącznych, czołowych producentów polskich oraz zagranicznych.

Ofertę kierujemy do firm, nabywców detalicznych, jak też osób poszukujących tanich, a zarazem szybkich rozwiązań.

Dewizą przedsiębiorstwa jest wysoka jakość oraz konkurencyjne ceny. Jesteśmy w stanie dostarczyć towar w ciągu 48 godzin - w zależności od dostępności artykułu. W ofercie zamieszczonej na naszej stronie, znajdą Państwo wybór asortymentu, który posiadamy w sprzedaży, a na życzenie jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej nietypowe zamówienia. Proponujemy również korzystne warunki zakupu dla stałych klientów oraz możliwość negocjacji cen przy realizacji dużych zamówień. Wciąż się rozwijamy, oferujemy szeroką gamę produktów, ale wraz z naszym rozwojem - wzrastają wymogi i upodobania klienteli. Zatem czy stwarzamy korzystne warunki zakupu dla Państwa? Wydawałoby się, że tak, ale by się o tym przekonać zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową.

Z poważaniem:
Tomasz i Piotr Jarosik

Na życzenie klienta dostarczamy certyfikaty bezpieczeństwa.

2020 Wszelkie prawa zastrzeżone | Wiking Elementy złączne, śruby Kraków | Polityka Prywatności